• Екскурсія 1У класу до Комплексу автомобільних шкіл у Лодзі

У п'ятницю 19.05 учні українського класу відвідали Комплекс автомобільних шкіл у Лодзі. Там вони ознайомилися з навчанням автомобільним професіям. Вони оглянули майстерні школи. Директор школи пан Даріуш Адамчевський розповів їм про навчання за професіями автомеханік, автоелектромеханік, бляхар та лакувальник.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Вивчення польської мови / Nauka języka polskiego

Безкоштовний онлайн-курс польської мови для українських студентів та їхніх родин в Ягеллонському університеті:

Bezpłatny kurs online języka polskiego dla uczniów z Ukrainy i ich rodzin na Uniwersytecie Jagiellońskim:

Марія схиляється над Немовлям, яке лежить в яслах. Поруч з нею стоїть святий Йосип зі складеними в молитві руками

W Polsce, w obrządku katolickim Święta Bożego Narodzenia obchodzimy 24-26 grudnia, w obrządku prawosławnym od 6 stycznia.

W czasie świąt składamy sobie życzenia, spotykamy się ze swoimi bliskimi.  Niech Te świąteczne dni upłyną w miłości, spokoju i dobrym zdrowiu, a Nowy 2023 rok będzie pełen obfitych łask Bożych i przyniesie nam spotkania z bliskimi, dużo radości i pokoju.

Naszym uczniom z Ukrainy, ich Bliskim, Rodzinom, życzymy świąt Bożego Narodzenia spędzonych z wiarą i nadzieją, w miłości i zgodzie. Niech ustąpią waśnie, zazdrość, nienawiść! Niech zapanuje pokój w waszej Ojczyźnie Ukrainie!

У Польщі за католицьким обрядом святкують Різдво Христове 24-26 грудня, за православним обрядом з 6 січня.
          Під час Різдва ми загадуємо один одному бажання і зустрічаємося з нашими близькими.  Нехай ці святкові дні пройдуть у любові, мирі та міцному здоров'ї, а Новий 2023 рік буде сповнений щедрими Божими благодатями і принесе нам зустрічі з близькими, багато радості та миру.

Бажаємо нашим українським студентам, їхнім рідним, близьким, родинам провести Різдво з вірою та надією, в любові та злагоді. Нехай припиняться ворожнеча, заздрість, ненависть! Нехай панує мир у вашій Батьківщині Україні!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)