• Wystawa „ W stulecie polskiej flagi”

• W budynku  Naszej Szkoły zorganizowano wystawę "W stulecie polskiej flagi" przygotowanej przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi. Nauczyciele historii zachęcają społeczność osiemnastki do edukacji patriotycznej podczas przerwy. Brawa dla Nich !!!

• Mikołajki w XVIII LO

• Dziś Mikołajki. Jedni dostają prezent marzeń, inni marzą o prezentach, jeszcze inni... dopiero piszą list do Św. Mikołaja

U nas w XVIII też zapanowała świąteczna atmosfera. Ubieraliśmy choinki, dekorowaliśmy pracownie i korytarze szkolne. Czekamy na święta!

• Mikołajkowa salwa...

• W dniu 03.12 w siedzibie Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji zorganizowano akcję promocyjną "Mikołajkowa salwa. Wstąp do DZSW", skierowaną do ochotników do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

Nasi uczniowie odpowiedzieli na zaproszenie i wzięli udział w tym wydarzeniu pod opieką prof. Moniki Garstki-Szot

• Ślubowanie klas pierwszych

• W dniu 30 listopada uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. W obecności Dyrekcji, Wychowawców i członków Rady Pedagogicznej oraz zaproszonych Gości złożyli  uroczyste ślubowanie.

Pierwszakom Gratulujemy